Novinky :

🐕Pondelok: 18:00 – 19:00 hodina skupinka – šteňatá socializácia ,zoznámenie sa s výchovou, výcvikom , správne hry, odmeňovanie a ďalšie.
(šteniatka po kompletnom očkovaní do 6 mesiacov)

🐕‍🦺 Utorok: 17.00-18.00 hodina skupinka – mladé a dospievajúce psy výcviková škôlka spojená so socializáciou ,vyhýbanie sa nepríjemným situáciám a ďalšie.

Skupinový tréning, je potrebné objednať telefonicky na čísle 0905 544 645 alebo zaslať email: canislog@canislog.sk. Cena 25 EUR .

🦮 streda :🐾18:00 – 19:30 hodina psie ihrisko plné zábavy, ( pre psov každého veku), cena 15 Eur .

🐕 štvrtok 18:00 – 19:00 hodina skupinka – mladé a dospievajúce psy výcviková škôlka spojená so socializáciou , príprava na miesto, odloženie, vysvetlenie následovania, učenie kľudu pri odchode a ďalšie.

🐕‍🦺piatok 18:00 – 19:30 hodina skupinová, vyššia škola pre pokročilých psovodov a psov, smerovanie k dokonalosti poslušnosti ,kynologické športy

 

Individuálne tréningy od pondelka do piatku od 6.00-17.00 hodiny po telefonickej 0905 544 645 alebo e-mailovej: canislog@canislog.sk dohode. Cena 30 EUR .

 

Veľmi často sa stáva, že si ľudia zaobstarajú psíka a pretože ho nadovšetko milujú, všeličo mu dovolia. Po pár mesiacoch im miláčik začne prerastať cez hlavu, nepočúva, uteká, doma trhá a ničí veci, útočí na iných psov a zvieratá. Pes a jeho pán sú partneri, ale správne vychovaný pes pozná hranice.

Výchova a socializácia psa začína ideálne v útlom veku ale ani u starších psíkov nie je na nápravu nežiaduceho správania neskoro.

Ak si s výchovou vášho psíka neviete rady alebo ak sa ešte len chystáte zaobstarať si šteniatko a nechcete nič zanedbať, pre vás je určený program Výcvik psov Canislog. Vy a váš miláčik sa naučíte, ako si spolu rozumieť a rešpektovať sa.

Čo sa so psíkom naučíte?

Áno , čítate správne: naučíte sa všetko spoločne. Pretože ako každý pes má iný temperament aj ich majitelia sú rozdielny. Ide nám o to, aby ste sa naladili na rovnakú vlnovú dĺžku. Po absolvovaní výcviku bude Váš pes rozumieť:

Povely základnej poslušnosti

Základné povely bez ktorých sa v spokojnom spolunažívaní s Vašim psom nezaobídete: sadni, ľahni, zostaň, vstaň. Naučíte sa taktiež to, ako ku sebe psíka správne privolať.

Chôdza so psovodom

Nech nie je žiadne venčenie peklom. Pes si osvojí chôdzu na vodítku, vedľa nohy, obraty v stoji ale aj pri chôdzi, zmeny rytmu chôdze.

Odloženie

Váš pes po absolvovaní výcviku vydrží v situáciach, kedy ho potrebujete nechať samého, napríklad pri nakupovaní.

Nebranie potravy zo zeme

Psom veľa vecí na zemi tak lákavo vonia! Lenže len my vieme, ako ho správne kŕmiť. Cieľom je naučiť psa nebrať žiadnu potravu zo zeme a predísť tak nepríjemnej situácii.

Príprava na silvestrovský ohňostroj

Pre viacero psov sú petardy a rany ohňostrojov hotovým utrpením. Vášho psíka na takéto situácie pripravíme a pomôžeme mu zvládnuť Silvester bez strachu.

Aktívne cvičenie

Kto sa hraje, nehnevá- a platí to aj u psov. Vyskúšame skok cez prekážky, prelezenie tunela, kladiny a iné psie zábavy.

Socializácia v meste

Väčšina majiteľov žije so svojimi psíkmi v meste, ktoré je plné rôznych nástrah. Je dobré sa na nich pripraviť: ako zvládnuť bezproblémové stretnutie a zoznámenie sa s inými psami, s ľuďmi, cestu dopravnými prostriedkami,pobyt na stanici, v reštaurácii, kaviarni...

Pre pokročilých

Ak pôjde výcvik ako po masle a vy budete mať spolu so psíkom záujem, je možné pridať ešte niečo z pokročilého výcviku:

Pachové práce

Odhaduje sa, že psí čuch je až 100 000x citlivejší ako ľudský. Naučíte sa, ako pracovať s týmto neuveriteľným potenciálom. Najprv pomocou povelu hľadaj a ďalej pomocou stôp

Obrana

Pomôžeme rozvinúť ochranárske vlastnosti vášho psa. Tento výcvik rozvíja časti obrany osoby alebo majetku na povel psovoda.

Psie športy

Dokážeme trénovať taktiež psie športy ako agility, kedy pes beží vopred danú trať s prekážkami a psovod vedľa neho ho navádza, ale aj obedience, čiže poslušnosť. V tomto športe nejde len o bezchybné vykonávanie cvikov psíkom ale hodnotí sa aj spolupráca- súhra psovoda so psíkom. Čiže všetko čo spolu dvojica- človek a jeho najlepší priateľ pes dokážu.

Profesionálny tím

 • Práca so psami je našou vášňou a radosťou
 • Vedúci výcviku a majiteľ Canislogu Jozef Olearčin pôsobil v kynologických školách nielen na Slovensku ale aj v USA alebo Poľsku. Úzko spolupracujeme a pomáhame s Horskej záchrannej službe - časť kynológia.
 • Získali sme množstvo ocenení v mnohých kynologických súťažiach po celom svete. So psíkmi to jednoducho vieme
 • Dokážeme pracovať s bojazlivými ale aj agresívnymi psami

Ako pracujeme

Spokojný pes potrebuje majiteľa- psovoda, ktorý mu venuje predovšetkým svoj čas a energiu. Nie drahé hračky, odmeny, obrovskú záhradu či luxusné krmivo. Našim cieľom je zabezpečiť , aby si majiteľ so svojim psíkom rozumel a vedeli na seba adekvátne reagovať. Ak treba zrušiť individuálne stretnutie : Lekcie objednané so stretnutím individuálne sa rušia 24 hodín pred stretnutím - v prípade neskorého zrušenia vás budeme žiadať o náhradu plnej lekcie - ako by sa uskutočnila. V prípade , že si dohodnete termín a prídete neskoro lekcia sa ráta od vami objednaného času a s tým ,že ju budeme žiadať zaplatiť celú ako za celú.

 • Počas výcviku si osvojíte niekoľko výchovných a socializačných techník
 • Uvedomujeme si závislosť psa na odmene či inej pozitívnej motivácii, či už je to hračka, zvuk alebo maškrta
 • Avšak psa vedieme k tomu, aby nefungoval len vtedy, keď ho uplácate motivačným prvkom, ale aby plne chápal, čo sa od neho požaduje

Ponúkame dva základné typy výcviku: s dochádzkou, alebo s pobytom.

V prvom prípade prichádzate so psíkom zhruba raz týždenne na lekciu a medzitým spoločne trénujete doma.Tu je možné stretávať sa na skupinovom tréningu či vopred dohodnutých individuálnych lekciách. Pre psíkov zo vzdialenejších krajov ponúkame intenzívny trojtýždňový výcvik s ustajnením v našom psom hoteli.


Balíček 11 lekcií s dochádzkou do výcvikového centra

Výcvik s dochádzkou odporúčame predovšetkým psíkom z Popradu a okolia. Funguje to jednoducho: jeden až dvakrát za týždeň prídete v čase výcvikových hodín na lekciu. Doma a na vychádzkach budete precvičovať to, čo ste sa spolu s trénerom naučili na výcvikových lekciách.

 • Psíkov cvičíme v našom plne vybavenom výcvikovom stredisku na okraji Popradu
 • Vyberiete si niektorý z tréningových dní: utorok, štvrtok, ( zimné obdobie len utorok). Dáte nám vopred telefonicky alebo emailom vedieť, že prídete. Začíname vždy o17 hodine. Lekcia trvá približne hodinu, podľa možnosti psa
 • Okrem psíka vezmete tiež vodítko dlhé maximálne 150 cm, pevný obojok, obľúbenú hračku a rôzne odmeny: napríklad piškóty, sušené mäso či párok nakrájaný na kolieska. Psíka pred lekciou nekŕmte.

Trojtýždňový intenzívny výcvik s pobytom

Nedokážete si predstaviť pravidelné dochádzanie k nám do výcvikového centra , ale aj napriek tomu by ste mali záujem o výchovu a socializáciu psíka? Máte jedinečnú možnosť využiť našu službu Výcviku s pobytom. Vášho psíka ubytujeme, pripravíme tréningový plán spolu s jeho trénerom a po 3 týždňoch intenzívneho výcviku si ho u nás zase vyzdvihnete. To už bude ale v úplne inej forme.

 • Hotel Pre Psov Canislog, Poprad, Slovensko
 • Pretože počas výcviku nie je na blízku majiteľ, je nutné pri odovzdávaní psíka podrobné zaškolenie jedného člena rodiny. Jedine vďaka pochopeniu všetkých techník a cvikov, ktoré sa maznáčik počas troch týždňov naučil a dôslednému dodržiavaniu na mieru predpísaného programu doma, bude mať výcvik efekt. Úprimne, bez následnej spolupráce majiteľa ide o vyhodené peniaze.
 • V cene pobytu je zahrnuté ustajnenie , kŕmenie, starostlivosť ošetrovateľov a základný výcvik poslušnosti

Sme z Popradu

A odkiaľ ste Vy? Cesta k nám nie je vôbec zložitá. Pozrite na mapu.

Spokojní majitelia a ich miláčikovia

Vycvičili sme už poriadnu svorku psíkov. Prečítajte si, čo o nás hovoria ich majitelia.

Božena Malovcová

"Využili sme služby hotela pre psov. Naš psík bol pri prevzatí veselý a spokojný. Chodíme aj na cvičisko. Príjemný a profesionálny prístup Jozefa Olearčina Ďakujem ?."

Paula Mularčíková

"S Canislogom mam osobne skúsenosti - s výcvikom a predajňou chovateľských potrieb a nemôžem povedať jedno jedine krivé slovo. Kombinácia individuálneho aj skupinového výcviku, ktorý so psom navštevujeme je na nezaplatenie a prístup pána Olearčina k psíkovi je maximálne profesionálny a k niekedy veľmi nechápavej majiteľke našťastie zhovievavý :) Pes sa na každú hodinu neskutočne teší. Mam v pláne využiť aj služby hotela pre psov, len sa obávam jednej veci a to tej, že psa nedostanem domov :)"

p. Hotáková

"Kvôli pracovnej vyťaženosti dávame nášho psíka do hotela Canislog často a vždy vieme, že sa môžeme spoľahnúť, že bude o neho dobre postarané. Vidíme to aj na jeho reakciách, pretože zakaždým, keď tam prídeme, sa teší a od radosti skáče. :)"

Cenník

Tu presne vidíte koľko a za čo u nás zaplatíte. Nie je vám niektorá položka jasná? Pokojne sa opýtajte.

Služba Cena
11 výcvikových lekcií v skupine 250€
11 individuálnych lekcií s inštruktorom 300€
výcvik s ustajnením 945€
samostatná skupinová lekcia 25€
jedna individuálna lekcia 30€
Platba zálohy: prevodom na účet : IBAN SK68 7500 0000 0040 1870 9307 Do poznámky pre prijímateľa uveďte: vaše meno a ,,výcvik,,