Výcvik psov

Výcvik psov

Výcvik psov a výchova všetkých plemien psov Canislog-Poprad.

Najdôležitejšia je správna výchova a socializácia psa v útlom veku.

Výcvik s dochádzkou majiteľa psa.

Cena 11 výcvikových lekcií  v skupine je 180 Eur s DPH,/tu dostávate polročný vstup v hodnote 60 Eur zadarmo/.
Cena samostatnej skupinovej lekcie je 18 Eur s DPH.

Tréning psa prebieha v Poprade Vašou dochádzkou k nám do plne vybaveného tréningového areálu v pondelky, stredy a piatky. Lekcie sa vykonávajú o 17.00 hodine.

Cena 11 individuálnych lekcií s  inštruktorom  250 Eur  / maximálny počet psov na lekcii 2 /. Čas a deň podľa dohody s inštruktorom. To odporúčam pre psov s prílišnou bojazlivosťou či agresiou . Majiteľom čo majú svojho prvého psíka. Majiteľom so záujmom rozvíjať dannosti psíka v rôznych športových smeroch.

Cena jednej individuálnej lekcie je 25 Eur / pes.

Čo doniesť : vodítko dlhé do 120 cm – jednodielne, obojok – pevný /tak aby sa z neho pes nevyšmykol/, obľúbenú hračku,rôzne odmeny – piškóty, sušené mäso, párku nakrájanú na kolieska – pásiky, syr nakrájaný na kocky, / veľkosť do 5 mm – 1 cm  – podľa veľkosti psa.

V prípade potreby vieme dohodnúť stretnutie v pondelky, stredy a piatky aj o hodine ktorú si dohodneme s majiteľom psa – bude prebiehať individuálna lekcia.

Vy a pes sa učíte vychovávať a vykonávať rôzne povely základnej poslušnosti:

Povel ľahni • Povel sadni • Povel vstaň • Privolanie psa • Chôdza na vodidle okolo ľavej nohy psovoda • Obraty za stoja i chôdze • Zmeny rytmu chôdze • Krátkodobé odloženia sadni a ľahni • Dlhodobé odloženie na diaľku • Nebratie potravy zo zeme • Príprava na silvestrovský ohňostroj a rôzne aktívne cvičenia – skoky cez prekážky, preliezanie tunela, kladiny a ďalších…

Socializácia v meste, riešenie bežných životných situácii – bezproblémové stretnutie so psom, stretnutie s ľuďmi, dopravnými prostriedkami rôznymi povrchmi, návšteva stanice, kaviarne, reštaurácie a ďalšie bežné spoločné stretnutia a návštevy ktoré sa môžu vyskytnúť.

Môžeme Vás zasvätiť do pachových prác kde uvidíte neuveriteľný potenciál psieho citlivého čuchu (po dohode s trénerom).

Ak potrebujete, aby pes strážil Vás, či objekt, radi Vám pomôžeme rozvinúť obranárske danosti Vášho psa. Tento tréning sa však vykonáva až po úspešnom zvládnutí základnej poslušnosti!

Naše tréningové metódy majú na zreteli závislosť psa na odmene, či inej motivácii – zvuk, hračka, maškrta…, to preto, aby pes vedome premýšľal o tom, čo sa v danom momente od neho vyžaduje.

Pes nepracuje len ak ho uplácate motivačným prvkom, ale plne chápe čo sa od neho požaduje.

About the author:

Sociálne siete

Naspäť hore

Translate »