Chovateľská stanica nemeckého ovčiaka

Chovateľská stanica nemeckého ovčiaka

Chovateľská stanica Canislog sa zaoberá výlučne chovom jedného plemena, nemeckého ovčiaka.
Chovateľská stanica Canislog sa radí medzi malé chovateľské stanice, čo znamená, že ročne odchováme maximálne dva vrhy u rôznych matiek a líniových spojení.

V chove presadzujeme osvedčené chovné línie, pričom sa usilujeme o vytvorenie pracovne výborného jedinca s pekným výzorom (exteriérom).

Šteniatka sa od útleho veku pohybujú v aktívnom prostredí rodinného charakteru, kde sú vedené k čistote a výbornej komunikácii s človekom.

Ak si u nás budete chcieť rezervovať šteniatko, majte na zreteli, že si zaobstarávate priateľa, nie vec!

Psíkovi sa bude treba venovať každodenne – vychádzky, chodiť s ním na tréningy, aby sa rozvíjali jeho geneticky dané povahové vlastnosti, chodiť k veterinárovi na pravidelné prehliadky a očkovania, kŕmiť kvalitným krmivom počas celého života…To platí aj opačne s prihliadnutím na to, že psík neostane v celodennom pobyte vo vymedzenom priestore a sám. Očakávame, že si navzájom budete robiť príjemnú spoločnosť.

Za túto starostlivosť dostanete výborného priateľa na vychádzky. Kedykoľvek a v akejkoľvek nálade prídete domov, bude sa tešiť, ochráni Vás, Vašu rodinu a majetok. Získate výborného vychovávateľa Vašich detí- to všetko za predpokladu, že ho správne socializujete a budete sa mu dostatočne venovať.

GARANTUJEME!

Pomoc pri jeho výchove a tréningu!

About the author:

Sociálne siete

Naspäť hore

Translate »